Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Node
mn: Зангилаа

en: Menus
mn: Цэснүүд
