Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
