Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه
