Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Node
ru: Материал

en: Exclude
ru: Исключить

en: Menus
ru: Меню

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: About
ru: Информация

en: Custom Path
ru: Пользовательский путь

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: Entity Type
ru: Тип сущности
