Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ
