Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Node
tr: Düğüm

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Menus
tr: Menüler

en: About
tr: Hakkında

en: Login URL
tr: Giriş URL
