Purge (8.x-3.0-beta4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ
