Purge (8.x-3.0-beta4) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Logging
uk: Журналювання

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Refresh
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Database
uk: База даних

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Domain
uk: Домен

en: Processors
uk: Обробники

en: State
uk: Стан

en: Close
uk: Закрити

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Change
uk: Змінити

en: Empty
uk: Порожньо

en: Purge
uk: Очистити

en: Engine
uk: Рушій

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Failed
uk: Невдало

en: New
uk: Нові

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Everything
uk: Все

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Supported
uk: Підтримувані

en: Queue
uk: Черга

en: Expression
uk: Вираз

en: Null
uk: Пусто

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Delete @label
uk: Видалити @label

en: Capacity
uk: Місткість

en: Instance ID
uk: Ідентифікатор екземпляра

en: Succeeded
uk: Успішне

en: Comma separated
uk: Відокремлені комами

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
