Purge (8.x-3.0-beta5) - en to ja translation catalogue (45 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Logging
ja: ログ記録

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Tag
ja: タグ

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Total
ja: 合計

en: Configure
ja: 設定

en: Database
ja: データベース

en: Url
ja: URL

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: 1 day
ja: 1日

en: Id
ja: ID

en: Domain
ja: ドメイン

en: Processors
ja: プロセッサー

en: State
ja: 状態

en: Close
ja: 閉じる

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: Change
ja: 変更

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Empty
ja: 空

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Failed
ja: 失敗

en: New
ja: 新

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 week
ja: 1週間

en: Not supported
ja: サポートされていません

en: Queue
ja: キュー

en: Expression
ja: 式

en: Page cache
ja: ページキャッシュ

en: Inspect
ja: 検査

en: Delete @label
ja: @labelを削除

en: Capacity
ja: キャパシティ

en: Submission
ja: 送信

en: Instance ID
ja: インスタンス ID

en: no caching
ja: キャッシングなし

en: Plugin ID
ja: プラグインID
