Purge (8.x-3.0-beta5) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Configure
kk: Баптау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Deleted
kk: Жойылған

en: 1 week
kk: @count апта

en: Page cache
kk: Парақ кэші
