Purge (8.x-3.0-beta5) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Tag
oc: Etiqueta

en: installed
oc: installat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Refresh
oc: Refresca

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Configure
oc: Configurar

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Url
oc: URL

en: Performance
oc: Performància

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Domain
oc: Domeni

en: State
oc: Estat

en: Close
oc: Tampar

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Change
oc: Modificar

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Empty
oc: Void

en: New
oc: Novèl

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Null
oc: Vide

en: Page cache
oc: Memòria en escondedor

en: Delete @label
oc: Suprimir @label
