Purge (8.x-3.0-beta5) - en to ru translation catalogue (56 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Logging
ru: Журналирование

en: No
ru: Нет

en: File
ru: Файл

en: Tag
ru: Тег

en: installed
ru: установлена

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Refresh
ru: Обновить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Total
ru: Итого

en: Configure
ru: Настроить

en: Database
ru: База данных

en: Url
ru: Url-адрес

en: Performance
ru: Производительность

en: 1 day
ru: 1 день

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Domain
ru: Домен

en: Processors
ru: Процессоры

en: State
ru: Состояние

en: Close
ru: Закрыть

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: Change
ru: Изменить

en: Deleted
ru: Удалено

en: Empty
ru: Пусто

en: Purge
ru: Очистить

en: Engine
ru: Движок

en: Plugin
ru: Плагин

en: Failed
ru: Не удалось

en: New
ru: Новое

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Move down
ru: Ниже

en: Move up
ru: Выше

en: Not supported
ru: Не поддерживается

en: Memory
ru: Память

en: Supported
ru: Поддерживается

en: Queue
ru: Очередь

en: Expression
ru: Выражение

en: Page cache
ru: Кэширование страниц

en: The URL is invalid.
ru: Адрес недействителен.

en: Inspect
ru: Проверить

en: Delete @label
ru: Удалить @label

en: Capacity
ru: Вместимость

en: Submission
ru: Отправление

en: Comma separated
ru: Разделяйте запятыми

en: no caching
ru: не кэшировать

en: Plugin ID
ru: ID плагина
