Purge (8.x-3.0-beta6) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: No
ga: Níl

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Total
ga: Iomlán

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
