Purge (8.x-3.0-beta6) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Refresh
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Url
ka: ბმული

en: Domain
ka: დომენი

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Change
ka: შეცვლა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: New
ka: ახალი
