Purge (8.x-3.0-beta6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: No
ru: Чок

en: File
ru: Файл

en: Save
ru: Шыгжаары
