Purge (8.x-3.0-beta8) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Url
mn: Хаяг

en: Performance
mn: Хурд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Empty
mn: Хоосон
