Purge (8.x-3.0-beta8) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
