Purge (8.x-3.0-beta9) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: page
af: bladsy

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Configure
af: Verstel

en: Performance
af: Werkverrigting

en: 1 month
af: 1 maand

en: Page cache
af: Bladsykas
