Purge (8.x-3.0-beta9) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Logging
az: Giriş

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Refresh
az: Yenilə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Performance
az: Performans

en: Domain
az: Domen

en: State
az: Dövlət

en: Close
az: Bağlı

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Change
az: Dəyişmək

en: Empty
az: Boş

en: New
az: Yeni

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə
