Purge (8.x-3.0-beta9) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: page
ta: பக்கம்

en: No
ta: இல்லை

en: File
ta: கோப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Url
ta: முகவரி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Processors
ta: செயல்படுத்திகள்

en: Close
ta: மூடு

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Empty
ta: காலி

en: Failed
ta: தோல்வி

en: New
ta: புதிய

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: Queue
ta: வரிசை
