Purge (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: page
gl: páxina

en: Logging
gl: Rexistro

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Configure
gl: Configurar

en: Database
gl: Base de datos

en: Performance
gl: Rendemento

en: 1 day
gl: 1 día

en: Domain
gl: Dominio

en: Processors
gl: Procesadores

en: State
gl: Estado

en: Close
gl: Pechar

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Change
gl: Cambiar

en: Empty
gl: Valeiro

en: Failed
gl: Fallo

en: New
gl: Novo

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Supported
gl: Soportado

en: Queue size
gl: Tamaño da cola

en: Queue
gl: Cola

en: Expression
gl: Expresión

en: Page cache
gl: Caché de páxina

en: Submission
gl: Envío
