Purge (8.x-3.1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Refresh
hr: Osvježi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Configure
hr: Prilagodi

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Domain
hr: Domena

en: Processors
hr: Procesor

en: State
hr: Država

en: Change
hr: Promijeni

en: Empty
hr: Prazno

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Null
hr: Prazan skup
