Purge (8.x-3.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora
