Purge (8.x-3.2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: No
dz: མེན།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
