Purge (8.x-3.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: page
si: පිටු

en: File
si: ගොනුව

en: Label
si: ලේබලය
