Purge (8.x-3.3) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: page
be: старонка

en: Logging
be: Уваходжу

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Configure
be: Правіць

en: Database
be: База дадзеных

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Domain
be: Дамен

en: Processors
be: Працэсары

en: Change
be: Змяніць

en: Empty
be: Пусты

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 1 week
be: 1 тыдзень
