Purge (8.x-3.3) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: page
he: דף

en: Logging
he: רישום ביומן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Refresh
he: ריענון

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Configure
he: הגדרות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Url
he: כתובת url

en: 1 day
he: יום אחד

en: Domain
he: דומיין

en: Processors
he: מעבדים

en: State
he: מצב

en: Close
he: סגירה

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Change
he: חשב

en: Empty
he: ריק

en: Plugin
he: פלאגין

en: Failed
he: נכשל

en: New
he: חדש

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Queue
he: תור

en: @num days
he: @num ימים
