Purge (8.x-3.3) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Logging
ro: Logare

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fișier

en: Tag
ro: Marcaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Configure
ro: Configurează

en: Database
ro: Bază de date

en: Url
ro: URL

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Domain
ro: Domeniu

en: Processors
ro: Procesatoare

en: State
ro: Status

en: Close
ro: Închideți

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Change
ro: Modificare

en: Empty
ro: Gol

en: Failed
ro: Eșuat

en: New
ro: Nou

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Expression
ro: Expresie

en: Null
ro: Nul

en: no caching
ro: fără caching

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
