Purge (8.x-3.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: page
sq: faqe

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Url
sq: Adresa Url
