Purge (8.x-3.4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: No
bs: Ne

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: 1 day
bs: 1 dan

en: 1 week
bs: 1 sedmica
