Purge (8.x-3.4) - en to es translation catalogue (52 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: page
es: página

en: Logging
es: Registro

en: File
es: Archivo

en: Tag
es: Etiqueta

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Refresh
es: Actualizar

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Configure
es: Configurar

en: Database
es: Base de datos

en: Url
es: URL

en: 1 day
es: Un día

en: 1 year
es: 1 año

en: Domain
es: Dominio

en: Processors
es: Procesadores

en: State
es: Estado

en: Close
es: Cerrar

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: Change
es: Cambiar

en: Empty
es: Vacío

en: Purge
es: Purgar

en: Engine
es: Motor

en: Plugin
es: Extensión

en: Failed
es: Falló

en: New
es: Nuevo

en: 1 minute
es: 1 minuto

en: 1 week
es: Una semana

en: Move down
es: Bajar

en: Move up
es: Subir

en: Not supported
es: No soportado

en: Memory
es: Memoria

en: Supported
es: Se admite

en: Queue size
es: Tamaño de la cola

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Expression
es: Expresión

en: Null
es: Nulo

en: Inspect
es: Inspeccionar

en: Delete @label
es: Eliminar @label

en: Capacity
es: Capacidad

en: Submission
es: Envío

en: @num days
es: @num días

en: Comma separated
es: Separados por comas

en: no caching
es: no poner en caché

en: Plugin ID
es: ID de extensión

en: Yes!
es: Si!
