Purge (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: page
lv: lapa

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Database
lv: Datubāze

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Domain
lv: Domēns

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: State
lv: Stāvoklis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Change
lv: Mainīt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: New
lv: Jauns

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Submission
lv: Iesniegums
