Purge (8.x-3.5-rc1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Configure
am: ውቀር

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Close
am: ዝጋ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
