Purge (8.x-3.5-rc1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: page
ml: താൾ

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: No
ml: അല്ല

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Path
ml: വഴി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
