Purge (8.x-3.5-rc1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: page
mr: पान

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Test
mr: चाचणी

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: 1 hour
mr: एक तास

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: State
mr: राज्य

en: Close
mr: बंद
