Purge (8.x-3.5-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: No
ta: இல்லை

en: Path
ta: பா​தை

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
