Purge (8.x-3.5) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: page
ar: صفحة

en: Logging
ar: تسجيل

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Tag
ar: وسم

en: Test
ar: الاختبار

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Refresh
ar: تحديث

en: Configure
ar: ضبط

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Url
ar: المسار

en: Domain
ar: النطاق

en: Processors
ar: المعالجات

en: State
ar: الحالة

en: Close
ar: إغلاق

en: Change
ar: تغيير

en: Empty
ar: فارغ

en: Failed
ar: فشل

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: New
ar: جديد

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Submission
ar: إرسال
