Purge (8.x-3.5) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Processors
bo: སྒྲིག་བཟོ་ལག་ཆ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: New
bo: གསར་བ

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Expression
bo: མཚོན་སྟངས
