Purge (8.x-3.5) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: page
fi: sivu

en: Logging
fi: Lokit

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Tag
fi: Tagi

en: Test
fi: Testi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Database
fi: Tietokanta

en: Url
fi: Osoite

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Id
fi: Tunniste

en: Processors
fi: Prosessorit

en: State
fi: Tila

en: Close
fi: Sulje

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: Change
fi: Muuta

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Testing
fi: Testaus

en: New
fi: Uusi

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Move down
fi: Siirrä alaspäin

en: Move up
fi: Siirrä ylöspäin

en: Queue size
fi: Jonon koko

en: Queue
fi: Jono

en: Expression
fi: Ilmaisu

en: Null
fi: Nolla

en: Delete @label
fi: Poista @label

en: Capacity
fi: Kapasiteetti

en: Submission
fi: Lähetys

en: no caching
fi: ei välimuistitusta
