Purge (8.x-3.5) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: page
sv: sida

en: Logging
sv: Loggning

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Tag
sv: Etikett

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Database
sv: Databas

en: Url
sv: URL

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Domain
sv: Domän

en: Processors
sv: Bearbetare

en: State
sv: Läge

en: Close
sv: Stäng

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Change
sv: Ändra

en: Empty
sv: Töm

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Testing
sv: Test

en: New
sv: Ny

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Queue
sv: Kö

en: Expression
sv: Uttryck

en: Null
sv: Innehållslös

en: Capacity
sv: Kapacitet

en: @num days
sv: @num dagar

en: no caching
sv: ingen cachning

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
