Purge (8.x-3.5) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: page
te: పేజీ

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Change
te: మార్చు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: 1 week
te: 1 వారం
