Purge (8.x-3.6) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Processors
el: Επεξεργαστές

en: State
el: Κατάσταση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: Change
el: Αλλαγή

en: Empty
el: Κενό

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: New
el: Δημιουργία

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
