Purge (8.x-3.6) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Database
sk: Databáza

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Domain
sk: Doména

en: Processors
sk: Procesory

en: State
sk: Stav

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Change
sk: Zmeniť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Failed
sk: Neúspešné

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Queue
sk: Rad

en: Null
sk: Vynulovať

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
