Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Performance
bg: Производителност

en: Port
bg: Порт
