Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Tokens
hr: Tokeni
