Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Performance
kk: Өнімділік
