Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்
