Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Scheme
fa: شماتیک

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Header
fa: سربرگ

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Performance
fa: کارایی

en: Port
fa: درگاه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن
