Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Header
ro: Cap

en: Performance
ro: Performanță

en: Token
ro: Simbol
