Generic HTTP Purger (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Scheme
id: Skema

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Hostname
id: Nama host

en: Performance
id: Performa

en: Tokens
id: Token

en: Request
id: Permintaan

en: Purge - reverse proxies & CDNs
id: Bersihkan - reverse proxies & CDN
